Průvodce výběrem
vibromasážních strojů


Vibromasážní stroje  >  Hubněte doma - s pomocí vibromasážního stroje

Hubněte doma - s pomocí vibromasážního stroje

Zvláště po Vánocích vás jistě potěší možnost hubnutí a formování postavy v klidu a pohodlí domova. Dnes je to díky vibromasážním strojům váš splněný sen!

 

Vibrogym je až třikrát účinnější než ostatní fitness stroje. Už před půlstoletím se profesor W. Bierman z tehdejší NDR zabýval vlivem vibrací na lidské tělo a objevil "Advanced Vibration Technology".

Na základě této technologie fungují moderní vibrační posilovací stroje, které jsou konstruovány tak, aby přenášely co nejvíce vibrací do svalů, což je nutí reflexivně se stahovat.

Proč utrácet spoustu peněz za návštěvy fitness center, když si můžete postavu formovat každý den doma? Nejen po Vánocích, ale hubněte celý rok.

Sdílejte článek

Zveřejněno: 27. 12. 2015


Další novinky

Jak ze sebe vytřást špeky a zazářit v plavkách

Zamýšlíte se před letní dovolenou nad tím, jak ze sebe rychle vytřást špeky, nikoliv však duši? Děsí vás domácí posilovny, které vám připomínají spíše mučidla? Tak to možná ještě neznáte elegantní vibromasážní stroje.

10. 6. 2016

Vibromasážní stroje dominující na českém trhu

Vibromasážní stroj je ideální pomocník pro efektivní domácí formování postavy a hubnutí. Funguje na principu intenzivních vibrací, které reflexně stahují svaly celého těla, a tím je procvičují. Podíváme se, které vibromasážní stroje momentálně dominují na českém trhu.

6. 5. 2016

Ulevte si od bolesti zad na vibromasážním stroji

Ulevit si od bolesti zad ztuhlých z každodenního dlouhého sezení lze vícero způsoby, ale nejúčinnějším zůstává stále cvičení, bohužel časově poněkud náročné. Přinejmenším tomu tak bylo do nedávné doby - než se objevily vibromasážní stroje.

18. 6. 2015

všechny novinky