Průvodce výběrem
vibromasážních strojů


Vibromasážní stroje  >  Ulevte si od bolesti zad na vibromasážním stroji

Ulevte si od bolesti zad na vibromasážním stroji

Ulevit si od bolesti zad ztuhlých z každodenního dlouhého sezení lze vícero způsoby, ale nejúčinnějším zůstává stále cvičení, bohužel časově poněkud náročné. Přinejmenším tomu tak bylo do nedávné doby - než se objevily vibromasážní stroje.

Cvičení na vibromasážních strojích je totiž až 3× účinnější než na většině dosud známých strojů v posilovnách. Pravidelné cvičení na vibrogymu buduje svaly, zvyšuje celkovou pružnost a pohyblivost, zlepšuje krevní oběh a posiluje oběhový systém.

Zaměstnané ženy chválí ranní trénink na vibrogymu, který se jim osvědčil jak z časových, tak energetických důvodů. Ideální je zapsat si ho do diáře jako každou jinou povinnost. Tato pohybová aktivita vás však bude bavit!

Pro zdraví, krásu a výkonnost

Díky pravidelnému posilování pak lépe zvládnete i chůzi do schodů a kopců, těžké nákupy i to delší sezení v kanceláři. Zpevněné svaly totiž udržují páteř vzpřímenou a působí preventivně proti jejím dalším bolestem.

A vaše vytrénovaná postava bude také mnohem lépe vypadat, což vám určitě zvýší sebevědomí.

Sdílejte článek

Zveřejněno: 18. 6. 2015


Další novinky

Domácí vibromasážní stroje

Vibrujte i doma! Oblíbené stroje pro rychlé a efektivní hubnutí a formování postavy si nyní můžete za příznivé ceny pořídit i domů. Podívejte se na naše tipy na domácí vibromasážní stroje.

25. 8. 2016

Posilování s vibromasážním strojem

Chcete efektivně posilovat? K moderním pomocníkům vhodným i k těmto účelům patří vibromasážní stroje. Tréninková jednotka na vibromasážním stroji má trvat maximálně 30 minut a zahrnovat strečink, samotné posilování a relaxaci.

25. 7. 2016

Jak ze sebe vytřást špeky a zazářit v plavkách

Zamýšlíte se před letní dovolenou nad tím, jak ze sebe rychle vytřást špeky, nikoliv však duši? Děsí vás domácí posilovny, které vám připomínají spíše mučidla? Tak to možná ještě neznáte elegantní vibromasážní stroje.

10. 6. 2016

Vibromasážní stroje dominující na českém trhu

Vibromasážní stroj je ideální pomocník pro efektivní domácí formování postavy a hubnutí. Funguje na principu intenzivních vibrací, které reflexně stahují svaly celého těla, a tím je procvičují. Podíváme se, které vibromasážní stroje momentálně dominují na českém trhu.

6. 5. 2016

všechny novinky