Průvodce výběrem
vibromasážních strojů


Vibromasážní stroje  >  VibroGym inSPORTline Charles - největší vibro hit Vánoc

VibroGym inSPORTline Charles - největší vibro hit Vánoc

Vibromasážní stroje se postupně dostávají do fitcenter a posiloven a čím dál více sportovců si je pořizuje i domů.

Důvodem je úspora času, nebo podpora snahy o zhubnutí, nebo formování postavy. 

Vibromasážní stroj VibroGym inSPORTline Charles patří mezi nejlepší vibromasážní stroje, u klientů má asi 90% průměrné hodnocení a patří mezi nejhledanější vibromasážní stroje na srovnávači zboží Heureka.cz

Vibromasážní stroj VibroGym inSPORTline Charles

Charles umí 3D i vertikální vibrace, při nosnosti 120 kg nabízí 50 stupňů vibrací a tím velmi účinné podporuje hubnutí a formování postavy.

Cvičení na VibroGymu inSPORTline Charles je časově nenáročné, přičemž stačí 5 min cvičení s mírně pokrčenými koleny a výsledky se ihned dostavují.

Tento VibroGym koupíte za cca 12 tisíc korun a v e-shopu výrobce vám k nákupu dají i praktický dárek - Video-trénink ZDARMA.

Sdílejte článek

Zveřejněno: 27. 11. 2014


Další novinky

Vibromasážní stroje dominující na českém trhu

Vibromasážní stroj je ideální pomocník pro efektivní domácí formování postavy a hubnutí. Funguje na principu intenzivních vibrací, které reflexně stahují svaly celého těla, a tím je procvičují. Podíváme se, které vibromasážní stroje momentálně dominují na českém trhu.

6. 5. 2016

Ulevte si od bolesti zad na vibromasážním stroji

Ulevit si od bolesti zad ztuhlých z každodenního dlouhého sezení lze vícero způsoby, ale nejúčinnějším zůstává stále cvičení, bohužel časově poněkud náročné. Přinejmenším tomu tak bylo do nedávné doby - než se objevily vibromasážní stroje.

18. 6. 2015

všechny novinky