Průvodce výběrem
vibromasážních strojů


Vibromasážní stroje  >  VibroGym inSPORTline Charles - největší vibro hit Vánoc

VibroGym inSPORTline Charles - největší vibro hit Vánoc

Vibromasážní stroje se postupně dostávají do fitcenter a posiloven a čím dál více sportovců si je pořizuje i domů.

Důvodem je úspora času, nebo podpora snahy o zhubnutí, nebo formování postavy. 

Vibromasážní stroj VibroGym inSPORTline Charles patří mezi nejlepší vibromasážní stroje, u klientů má asi 90% průměrné hodnocení a patří mezi nejhledanější vibromasážní stroje na srovnávači zboží Heureka.cz

Vibromasážní stroj VibroGym inSPORTline Charles

Charles umí 3D i vertikální vibrace, při nosnosti 120 kg nabízí 50 stupňů vibrací a tím velmi účinné podporuje hubnutí a formování postavy.

Cvičení na VibroGymu inSPORTline Charles je časově nenáročné, přičemž stačí 5 min cvičení s mírně pokrčenými koleny a výsledky se ihned dostavují.

Tento VibroGym koupíte za cca 12 tisíc korun a v e-shopu výrobce vám k nákupu dají i praktický dárek - Video-trénink ZDARMA.

Sdílejte článek

Zveřejněno: 27. 11. 2014


Další novinky

Domácí vibromasážní stroje

Vibrujte i doma! Oblíbené stroje pro rychlé a efektivní hubnutí a formování postavy si nyní můžete za příznivé ceny pořídit i domů. Podívejte se na naše tipy na domácí vibromasážní stroje.

25. 8. 2016

Posilování s vibromasážním strojem

Chcete efektivně posilovat? K moderním pomocníkům vhodným i k těmto účelům patří vibromasážní stroje. Tréninková jednotka na vibromasážním stroji má trvat maximálně 30 minut a zahrnovat strečink, samotné posilování a relaxaci.

25. 7. 2016

Jak ze sebe vytřást špeky a zazářit v plavkách

Zamýšlíte se před letní dovolenou nad tím, jak ze sebe rychle vytřást špeky, nikoliv však duši? Děsí vás domácí posilovny, které vám připomínají spíše mučidla? Tak to možná ještě neznáte elegantní vibromasážní stroje.

10. 6. 2016

Vibromasážní stroje dominující na českém trhu

Vibromasážní stroj je ideální pomocník pro efektivní domácí formování postavy a hubnutí. Funguje na principu intenzivních vibrací, které reflexně stahují svaly celého těla, a tím je procvičují. Podíváme se, které vibromasážní stroje momentálně dominují na českém trhu.

6. 5. 2016

všechny novinky