Průvodce výběrem
vibromasážních strojů


Vibromasážní stroje  >  VibroGym: Hubni na maximum

VibroGym: Hubni na maximum

Postupně vám představíme čtyři programy od profesionálních trenérů, určené pro základní cvičení na VibroGym strojích. První z nich má název Hubni na maximum, a byl vyvinut speciálně pro ženy.

VibroGym je super stroj pro efektivní hubnutí – to už ověřila řada jeho spokojených uživatelek. Když si projdete cviky, posilující hlavně problémové partie nohou a trupu, budete také hned vědět, jak na to. Nabízí je internetové stránky www.vibrogym.cz. 

Trenéři doporučují začít desetiminutovým rozehřátím organismu. Vhodnou aktivitou je běh, rychlá chůze nebo jízda na kole. Samotná tréninková jednotka na VibroGymu trvá maximálně dvacet minut a má tři etapy: strečinkovou, posilovací a relaxační.

Hodně zdaru, milé dámy!

Hlavní část programu Hubni na maximum je zaměřena na posílení svalů stehen, lýtek, břicha, hýždí a pánevního dna. Jednotlivé cviky na vibrační plošině se střídají už po 30 až 60 sekundách, takže hubnutí tímto způsobem je pestré a zábavné. 

 

Sdílejte článek

Zveřejněno: 22. 5. 2014


Další novinky

Jak ze sebe vytřást špeky a zazářit v plavkách

Zamýšlíte se před letní dovolenou nad tím, jak ze sebe rychle vytřást špeky, nikoliv však duši? Děsí vás domácí posilovny, které vám připomínají spíše mučidla? Tak to možná ještě neznáte elegantní vibromasážní stroje.

10. 6. 2016

Vibromasážní stroje dominující na českém trhu

Vibromasážní stroj je ideální pomocník pro efektivní domácí formování postavy a hubnutí. Funguje na principu intenzivních vibrací, které reflexně stahují svaly celého těla, a tím je procvičují. Podíváme se, které vibromasážní stroje momentálně dominují na českém trhu.

6. 5. 2016

Ulevte si od bolesti zad na vibromasážním stroji

Ulevit si od bolesti zad ztuhlých z každodenního dlouhého sezení lze vícero způsoby, ale nejúčinnějším zůstává stále cvičení, bohužel časově poněkud náročné. Přinejmenším tomu tak bylo do nedávné doby - než se objevily vibromasážní stroje.

18. 6. 2015

všechny novinky