Průvodce výběrem
vibromasážních strojů


Vibromasážní stroje  >  Masážní přístroj pro rychlé hubnutí

Masážní přístroj pro rychlé hubnutí

Cvičení na masážním přístroji je velmi jednoduché a především účinné. 

Masážní přístroje, jinak také vibromasážní stroje, nebo vibrogym, jsou vpravdě revoluční stroje pro účinné cvičení, posilování a hubnutí. 

Na svaly a tukové zásoby má cvičení na masážním vibračním přístroji velmi pozitivní vliv.

  • stahování svalů vede ke zvýšení jejich síly
  • ale také ke zlepšení fungování oběhu krve a k celkové pohodě organismu
  • využívá pouze přirozených funkcí organismu, nejedná se o žádnou chemii, nebo zázraky

Svaly se při cvičení na masážním přístroji stahují 30-50x za vteřinu proti normálním 1-2 stahům při běžném cvičení! Tím je cvičení na masážních strojích mnohem rychlejší a účinnější.

Stačí tedy cvičit mnohem kratší dobu, např. 10 minut třikrát týdně. Kromě svalů působí pozitivně vibrogym i v boji proti celulitidě a zlepšuje krevní oběh.

Sdílejte článek

Zveřejněno: 23. 4. 2014


Další novinky

Domácí vibromasážní stroje

Vibrujte i doma! Oblíbené stroje pro rychlé a efektivní hubnutí a formování postavy si nyní můžete za příznivé ceny pořídit i domů. Podívejte se na naše tipy na domácí vibromasážní stroje.

25. 8. 2016

Posilování s vibromasážním strojem

Chcete efektivně posilovat? K moderním pomocníkům vhodným i k těmto účelům patří vibromasážní stroje. Tréninková jednotka na vibromasážním stroji má trvat maximálně 30 minut a zahrnovat strečink, samotné posilování a relaxaci.

25. 7. 2016

Jak ze sebe vytřást špeky a zazářit v plavkách

Zamýšlíte se před letní dovolenou nad tím, jak ze sebe rychle vytřást špeky, nikoliv však duši? Děsí vás domácí posilovny, které vám připomínají spíše mučidla? Tak to možná ještě neznáte elegantní vibromasážní stroje.

10. 6. 2016

Vibromasážní stroje dominující na českém trhu

Vibromasážní stroj je ideální pomocník pro efektivní domácí formování postavy a hubnutí. Funguje na principu intenzivních vibrací, které reflexně stahují svaly celého těla, a tím je procvičují. Podíváme se, které vibromasážní stroje momentálně dominují na českém trhu.

6. 5. 2016

všechny novinky