Průvodce výběrem
vibromasážních strojů


Vibromasážní stroje  >  Aktivní relaxace s vibromasážním pásem

Aktivní relaxace s vibromasážním pásem

Únava, nervy, bolesti hlavy a ztuhlých svalů… Tak neblahé bývají pocity z náročných pracovních dnů. Potřebujete se nutně uvolnit a přitom nemáte čas navštívit maséra. Co jen rychle vymyslet, aby se problémy nestaly chronickými?

Odborníci z inSPORTline už o tom přemýšleli v předstihu, a vyvinuli celou sérii vibromasážních strojů, na nichž je cvičení třikrát účinnější a také zábavnější než na běžném vybavení posiloven. Není divu, že se této novince záhy podařilo způsobit úplnou fitness revoluci!

Své pevné místo zde má i luxusní hypervibrační masážní přístroj ResoBelt, který dokáže zpevnit svaly celého těla, odbourat přebytečný tuk a zrychlit metabolismus. Ve spojení se zdravou, méně kalorickou stravou a dostatečným pitným režimem přináší rychlé výsledky. 

Cítit se s ním skvěle po těžkém dni však můžete hned! Navíc patří k cenově nejdostupnějším vibromasážním strojům. 

Sdílejte článek

Zveřejněno: 9. 3. 2014


Další novinky

Domácí vibromasážní stroje

Vibrujte i doma! Oblíbené stroje pro rychlé a efektivní hubnutí a formování postavy si nyní můžete za příznivé ceny pořídit i domů. Podívejte se na naše tipy na domácí vibromasážní stroje.

25. 8. 2016

Posilování s vibromasážním strojem

Chcete efektivně posilovat? K moderním pomocníkům vhodným i k těmto účelům patří vibromasážní stroje. Tréninková jednotka na vibromasážním stroji má trvat maximálně 30 minut a zahrnovat strečink, samotné posilování a relaxaci.

25. 7. 2016

Jak ze sebe vytřást špeky a zazářit v plavkách

Zamýšlíte se před letní dovolenou nad tím, jak ze sebe rychle vytřást špeky, nikoliv však duši? Děsí vás domácí posilovny, které vám připomínají spíše mučidla? Tak to možná ještě neznáte elegantní vibromasážní stroje.

10. 6. 2016

Vibromasážní stroje dominující na českém trhu

Vibromasážní stroj je ideální pomocník pro efektivní domácí formování postavy a hubnutí. Funguje na principu intenzivních vibrací, které reflexně stahují svaly celého těla, a tím je procvičují. Podíváme se, které vibromasážní stroje momentálně dominují na českém trhu.

6. 5. 2016

všechny novinky