Průvodce výběrem
vibromasážních strojů


Vibromasážní stroje  >  Aktivní relaxace s vibromasážním pásem

Aktivní relaxace s vibromasážním pásem

Únava, nervy, bolesti hlavy a ztuhlých svalů… Tak neblahé bývají pocity z náročných pracovních dnů. Potřebujete se nutně uvolnit a přitom nemáte čas navštívit maséra. Co jen rychle vymyslet, aby se problémy nestaly chronickými?

Odborníci z inSPORTline už o tom přemýšleli v předstihu, a vyvinuli celou sérii vibromasážních strojů, na nichž je cvičení třikrát účinnější a také zábavnější než na běžném vybavení posiloven. Není divu, že se této novince záhy podařilo způsobit úplnou fitness revoluci!

Své pevné místo zde má i luxusní hypervibrační masážní přístroj ResoBelt, který dokáže zpevnit svaly celého těla, odbourat přebytečný tuk a zrychlit metabolismus. Ve spojení se zdravou, méně kalorickou stravou a dostatečným pitným režimem přináší rychlé výsledky. 

Cítit se s ním skvěle po těžkém dni však můžete hned! Navíc patří k cenově nejdostupnějším vibromasážním strojům. 

Sdílejte článek

Zveřejněno: 9. 3. 2014


Další novinky

Vibromasážní stroje dominující na českém trhu

Vibromasážní stroj je ideální pomocník pro efektivní domácí formování postavy a hubnutí. Funguje na principu intenzivních vibrací, které reflexně stahují svaly celého těla, a tím je procvičují. Podíváme se, které vibromasážní stroje momentálně dominují na českém trhu.

6. 5. 2016

Ulevte si od bolesti zad na vibromasážním stroji

Ulevit si od bolesti zad ztuhlých z každodenního dlouhého sezení lze vícero způsoby, ale nejúčinnějším zůstává stále cvičení, bohužel časově poněkud náročné. Přinejmenším tomu tak bylo do nedávné doby - než se objevily vibromasážní stroje.

18. 6. 2015

všechny novinky