Průvodce výběrem
vibromasážních strojů


Vibromasážní stroje  >  Vibromasážní stroj pomáhá také maminkám po porodu

Vibromasážní stroj pomáhá také maminkám po porodu

Vibromasážní stroj je velmi vhodný ke cvičení po porodu, které se zaměřuje na nutné posílení svalů břicha, pánevního dna a bederní části zad. 

Tato aktivita si poradí také s případnou inkontinencí a pozitivně se odrazí i v sexuálním životě.

Změny těla, které přineslo těhotenství, mají vliv na celkový zdravotní stav, držení postavy i svalovou rovnováhu. Hlavní problém je s příčným břišním svalem, který musel povolit, aby mělo rostoucí dítě dostatek místa. K tomu se přidává zhoršená funkce svalstva pánevního dna, někdy doprovázená únikem moči.

Pohyb na vibrogymu je efektivní právě pro posílení těchto stabilizačních svalů. Dokáže je prokrvit natolik, že začnou lépe fungovat. Samozřejmě je potřeba začít cvičit až minimálně šest týdnů po porodu, na doporučení lékaře a alespoň první lekci absolvovat s trenérem. 

Maminky, které se rozhodly pořídit si vibrogym domů, se těší také z toho, že pokud potřebují „jít cvičit“, nemusí ke svému dítěti zajišťovat hlídání.

Sdílejte článek

Zveřejněno: 10. 2. 2014


Další novinky

Domácí vibromasážní stroje

Vibrujte i doma! Oblíbené stroje pro rychlé a efektivní hubnutí a formování postavy si nyní můžete za příznivé ceny pořídit i domů. Podívejte se na naše tipy na domácí vibromasážní stroje.

25. 8. 2016

Posilování s vibromasážním strojem

Chcete efektivně posilovat? K moderním pomocníkům vhodným i k těmto účelům patří vibromasážní stroje. Tréninková jednotka na vibromasážním stroji má trvat maximálně 30 minut a zahrnovat strečink, samotné posilování a relaxaci.

25. 7. 2016

Jak ze sebe vytřást špeky a zazářit v plavkách

Zamýšlíte se před letní dovolenou nad tím, jak ze sebe rychle vytřást špeky, nikoliv však duši? Děsí vás domácí posilovny, které vám připomínají spíše mučidla? Tak to možná ještě neznáte elegantní vibromasážní stroje.

10. 6. 2016

Vibromasážní stroje dominující na českém trhu

Vibromasážní stroj je ideální pomocník pro efektivní domácí formování postavy a hubnutí. Funguje na principu intenzivních vibrací, které reflexně stahují svaly celého těla, a tím je procvičují. Podíváme se, které vibromasážní stroje momentálně dominují na českém trhu.

6. 5. 2016

všechny novinky