Průvodce výběrem
vibromasážních strojů


Vibromasážní stroje  >  Účinky vibromasážních strojů na svaly

Účinky vibromasážních strojů na svaly

Jak působí vibromasážní stroje na vaše svaly? Účinky jsou velmi pozitivní a nečekané!

Vibromasážní stroje fungují na principu stimulace přirozené odpovědi lidského těla na vibrace. Vibrace způsobují stahování svalů, které vede ke zvýšení jejich síly, ke zlepšení fungování oběhu krve a k celkové pohodě organismu.

Nejedná se tedy o žádný zázrak, ale o využití přirozených vlastností lidského těla.

Svaly se při cvičení na vibrogymu stahují 30-50x za vteřinu proti normálním 1-2 stahům při běžném cvičení! Tím je cvičení na vibromasážních strojích mnohem rychlejší a účinnější.

Stačí tedy cvičit mnohem kratší dobu, uvádí se 10 minut třikrát týdně. Kromě svalů působí pozitivně vibrogym i v boji proti celulitidě a zlepšuje krevní oběh.

Sdílejte článek

Zveřejněno: 11. 1. 2013


Další novinky

Domácí vibromasážní stroje

Vibrujte i doma! Oblíbené stroje pro rychlé a efektivní hubnutí a formování postavy si nyní můžete za příznivé ceny pořídit i domů. Podívejte se na naše tipy na domácí vibromasážní stroje.

25. 8. 2016

Posilování s vibromasážním strojem

Chcete efektivně posilovat? K moderním pomocníkům vhodným i k těmto účelům patří vibromasážní stroje. Tréninková jednotka na vibromasážním stroji má trvat maximálně 30 minut a zahrnovat strečink, samotné posilování a relaxaci.

25. 7. 2016

Jak ze sebe vytřást špeky a zazářit v plavkách

Zamýšlíte se před letní dovolenou nad tím, jak ze sebe rychle vytřást špeky, nikoliv však duši? Děsí vás domácí posilovny, které vám připomínají spíše mučidla? Tak to možná ještě neznáte elegantní vibromasážní stroje.

10. 6. 2016

Vibromasážní stroje dominující na českém trhu

Vibromasážní stroj je ideální pomocník pro efektivní domácí formování postavy a hubnutí. Funguje na principu intenzivních vibrací, které reflexně stahují svaly celého těla, a tím je procvičují. Podíváme se, které vibromasážní stroje momentálně dominují na českém trhu.

6. 5. 2016

všechny novinky