Průvodce výběrem
vibromasážních strojů


Vibromasážní stroje  >  Účinky vibromasážních strojů na svaly

Účinky vibromasážních strojů na svaly

Jak působí vibromasážní stroje na vaše svaly? Účinky jsou velmi pozitivní a nečekané!

Vibromasážní stroje fungují na principu stimulace přirozené odpovědi lidského těla na vibrace. Vibrace způsobují stahování svalů, které vede ke zvýšení jejich síly, ke zlepšení fungování oběhu krve a k celkové pohodě organismu.

Nejedná se tedy o žádný zázrak, ale o využití přirozených vlastností lidského těla.

Svaly se při cvičení na vibrogymu stahují 30-50x za vteřinu proti normálním 1-2 stahům při běžném cvičení! Tím je cvičení na vibromasážních strojích mnohem rychlejší a účinnější.

Stačí tedy cvičit mnohem kratší dobu, uvádí se 10 minut třikrát týdně. Kromě svalů působí pozitivně vibrogym i v boji proti celulitidě a zlepšuje krevní oběh.

Sdílejte článek

Zveřejněno: 11. 1. 2013


Další novinky

Vibromasážní stroje dominující na českém trhu

Vibromasážní stroj je ideální pomocník pro efektivní domácí formování postavy a hubnutí. Funguje na principu intenzivních vibrací, které reflexně stahují svaly celého těla, a tím je procvičují. Podíváme se, které vibromasážní stroje momentálně dominují na českém trhu.

6. 5. 2016

Ulevte si od bolesti zad na vibromasážním stroji

Ulevit si od bolesti zad ztuhlých z každodenního dlouhého sezení lze vícero způsoby, ale nejúčinnějším zůstává stále cvičení, bohužel časově poněkud náročné. Přinejmenším tomu tak bylo do nedávné doby - než se objevily vibromasážní stroje.

18. 6. 2015

všechny novinky