Průvodce výběrem
vibromasážních strojů


Vibromasážní stroje  >  Advanced Vibration Technology se dočkala masového využití díky vibrogymům

Advanced Vibration Technology se dočkala masového využití díky vibrogymům

Technologie původně vymyšlená vědci a používaná kosmonauty se dočkala masového rozšíření díky vibromasážním strojům.

Advanced Vibration Technology (AVT) vymysleli vědci v 60. letech 20. století. Využití našla u kosmonautů, kteří se potřebovali vyrovnat s problémy, které jim způsoboval stav beztíže. 

Díky AVT rychleji získali zpět sílu a zvýšila se jim hladina endorfinů.

Jak funguje AVT?

Vibrační technologie funguje na principu stimulace přirozené odpovědi lidského těla na vibrace. Vibrace způsobuje stahování svalů, které vede ke zvýšení jejich síly, ke zlepšení fungování oběhu krve a celkové pohodě organismu.

Stačí cvičit 15 minut denně třikrát týdně a vibromasážní stroje (vibrogymy) významně urychlí rekonvalescenci po zranění a oddaluje projevy stáří.

Advanced Vibration Technology si můžete ve formě vibrogymů pořídit i domů. Nejlevnější vibromasážní stroje koupíte za méně než 3 tisíce korun.

Sdílejte článek

Zveřejněno: 15. 10. 2012


Další novinky

Jak ze sebe vytřást špeky a zazářit v plavkách

Zamýšlíte se před letní dovolenou nad tím, jak ze sebe rychle vytřást špeky, nikoliv však duši? Děsí vás domácí posilovny, které vám připomínají spíše mučidla? Tak to možná ještě neznáte elegantní vibromasážní stroje.

10. 6. 2016

Vibromasážní stroje dominující na českém trhu

Vibromasážní stroj je ideální pomocník pro efektivní domácí formování postavy a hubnutí. Funguje na principu intenzivních vibrací, které reflexně stahují svaly celého těla, a tím je procvičují. Podíváme se, které vibromasážní stroje momentálně dominují na českém trhu.

6. 5. 2016

Ulevte si od bolesti zad na vibromasážním stroji

Ulevit si od bolesti zad ztuhlých z každodenního dlouhého sezení lze vícero způsoby, ale nejúčinnějším zůstává stále cvičení, bohužel časově poněkud náročné. Přinejmenším tomu tak bylo do nedávné doby - než se objevily vibromasážní stroje.

18. 6. 2015

všechny novinky